Poldecor vedeltapeet

Et ümbritseda ennast looduslikuga. Meeldiv sensatsioon Teie lemmikvärvi pehme seinakatte näol. Talvel soojendav ja suvel värskendav – alati maksimaalselt loomulik. Unusta tolm ja seina kolletumine! Ja kui lapsed oma esimesi joonistusi seintele katsetavad, pole vaja muretseda, sest puhastus on lapsemäng! Seinakatte eemaldamiseks pihustatakse määrdunud kohale vett kaasates kindlasti ka puhast katet ca 15 cm raadiuses , lastakse oodata ca 20 minutit. Määrdunud kate eemaldatakse ning visatakse minema, vana puhas kate (15 cm) samuti eemaldatakse, lisatakse juurde 20% uut tapeeti, segatakse kokku ühtlaseks massiks ning asetatakse tagasi. Niimoodi ei tule seinale uue ja vana tapeedi tooni vahet!

Poldecor on siseinterjööri seinakate, mille koostisesse kuuluvad taimsed ja mineraalsed toormaterjalid, see on looduslik toode, 100% doksiliste ainete vaba ning lõhnatu.

Toode on pakendis kasutamiseks valmis s.t. on pakendatud sideainega segatuna juba õigesse vahekorda, mis garanteerib perfektse sideaine koguse igale Poldecor aluspinnale, ühest kotist jagub ca 3,3 m².

Saadaval lai valik kokkusegatavaid toone, mis võimaldab teostada elegantse pinna mis omab taktilist tekstiilset šarmikust ja meeldivat esteetilist efekti, näidistega on võimalik tutvuda siit: TYP1-10; TYP11-20; TYP21-34

Poldecor isoleerib ekstreemselt hästi soojust ja akustikat, loob märkimisväärse tulemuse Teie mugavuses. Suurepärane soojusisolatsioon 0,062 Kcal/mh%u02DAC on sertifitseeritud tunnustatud laborites, mistõttu kuulub toode soojust mittejuhtivate klassi. Ta on valmistatud looduslikust puuvillast, mis on heli suurepärane korrektor ning mille tõttu on kasutajate seas tunnustust leidnud kui efektiivne akustika parandaja. Toote tulemiks ongi kõrgtasemeline helineelavus – αs keskmine 0,20 kuni 5000 Hz αs 0,30.

Poldecor kattekiht on hingav, mis tähendab et toote alumine pind hingab, vabastades sealjuures ülemäärase niiskuse, mille tagajärjel loob tervislikuma elukeskkonna.
Puuvillane kiudaine, mida sisaldab Poldecor, tõukab eemale atmosfääritolmu ja pulbri tänu oma elektrostaatilisele laengule mis tekkib PVC siluriga seinale kandmise ajal. Eelnev iseloomuomadus väldib ka katte kolletumise ja tagab värvi stabiilsuse.

Poldecor katet saab harjata, parandada ja vajadusel ka üle värvida. Lisaks on ka võimalus kate vanalt seinalt eemaldada niisutamise teel ja vajadusel ka järgmisele seinale kanda. Pealekandmisel silutakse massi mööda seina ühtlaselt laiali. Säilitatada kuivas, lastele kättesaamatus kohas. Vältida puuvillase tolmu ja kiudaine sissehingamist. Toote sattumisel silma, loputada ohtra puhta veega ja konsulteerida arstiga. Toode registreeritud Tervisekaitseinspektsioonis.

Täiendav info tootja kodulehelt: www.poldecor.com

Edasimüüjad: Bauhof, Espak, Karl Bilder