Meeskond

 Andrus Belials             
 Juhataja
 Tel: 650 8550
 andrus@devor.ee

 

 

  Tõnis Kask
  Tegevjuht
  Tel: 650 8553
   tonis.kask@devor.ee

 

 

                      Pille Põder
                      Raamatupidaja
                      Tel: 650 8550
                      pille@devor.ee 
                                      

                       Lauri Belials
                       Ostujuht  
                       Tel: 650 8555
                       lauri@devor.ee 
                       

 Bruno Tamm
  Müügijuht (autotarbed)
  Tel: 650 8550
  Mob:5087944
  bruno@devor.ee

 

                      Kristo Kraav
                      Müügiesindaja (autotarbed)
                      Tel: 650 8550
                      Mob: 56487470
                      kristo@devor.ee

                     

    Ladu
    Sten Tigane
    sten@devor.ee

 

 

                        Ladu
                        Tiit Salamaa
                        sten@devor.ee                                                                                                                                                                                                                                 

                                                                

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                     Autovärvi kauplus Mustamäel 
                     Müüjad: Katrin Laus
                                    Aivar Soots

                      Tel: 650 8554
                       mustamae@devor.ee 
        

   Autovärvi kauplus Lasnamäel
   Müüja:  Irina Ionova
   Tel: 603 0107
   lasnamäe@devor.ee

                    

                  

    Müüja:  Olga Hobotova
    Tel: 603 0107 
    lasnamäe@devor.ee

          

  
   Mairo Orav
   Tartu osakonna müügijuht
   Tel: 736 7457
   Mob: 5048713
   mairo@devor.ee 

 

                     Tartu kauplus
                     Müüja: Kristiina Vender
                     Tel: 736 7457
                     tartu@devor.ee

                      

 Müüja: Andres Kask
 Tel: 736 7457

 tartu@devor.ee

                 

 

                 

 Autovärvi kauplus Narvas
 
Müüja:  Uljana Kuksina
 Tel: 688 0526
 Mob: 534 56 575
 narva@devor.ee

 

                     Müüja: Mihhail Artamonenko     

                     Tel: 688 0526
                     Mob: 534 56 575

                     narva@devor.ee